Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 664
INF.08 · pytanie #664

Modem z technologią xDSL został podłączony do linii abonenckiej. Kontrolka sygnalizująca prawidłowe podłączenie modemu do linii abonenckiej nie świeci. Na podstawie informacji zawartych w tabeli określ przyczynę zaistniałej sytuacji. <br><br> <table><tr><th>Dioda</th><th>Sygnalizacja stanu pracy modemu za pomocą diod LED</th></tr><tr><td>SIEĆ</td><td>Dioda świeci się – podłączone zasilanie modemu. Dioda nie świeci się – brak zasilania modemu.</td></tr><tr><td>LINIA</td><td>Dioda świeci się – prawidłowo podłączona linia telefoniczna. Dioda nie świeci się – źle podłączona linia telefoniczna.</td></tr><tr><td>SYNCH</td><td>Dioda miga – modem synchronizuje się z siecią. Dioda świeci się – modem zsynchronizował się z siecią.</td></tr><tr><td>ETH</td><td>Dioda miga – transmisja danych przez modem. Dioda świeci się – brak transmisji danych przez modem.</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.