Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 690
INF.08 · pytanie #690

Jaką usługę trzeba aktywować, aby mieć możliwość korzystania z połączeń w sieciach komórkowych innych operatorów za granicą?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.