Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 692
INF.08 · pytanie #692

Jaki komunikat w protokole SNMP (Simple Network Management Protocol) jest przesyłany z zarządcy do agenta w celu uzyskania wartości obiektu z bazy MIB (Management Information Base)?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.