Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 719
INF.08 · pytanie #719

Jakie jest tłumienie toru transmisyjnego, jeśli na wejściu sygnał ma poziom - 10 dBm, na wyjściu - 20 dBm, a impedancje po obu stronach są takie same?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.