Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 903
INF.08 · pytanie #903

Jakie kodowanie liniowe polega na przełączaniu poziomu sygnału z niskiego na wysoki w trakcie każdego bitu mającego wartość logiczną 1 i na przełączaniu poziomu sygnału z wysokiego na niski w połowie każdego bitu o wartości logicznej 0?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.