Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 920
INF.08 · pytanie #920

Jaką komendę trzeba wprowadzić, aby włączyć podsieć 5.6.7.0/24 do systemu OSPF?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.