Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 949
INF.08 · pytanie #949

Jaka jest najwyższa prędkość, z jaką modem ADSL2 lub ADSL2+ może przesyłać dane w kierunku up stream, w paśmie do 138 kHz?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.