Strona głównaPytania INF.08 › Pytanie 973
INF.08 · pytanie #973

Jaki protokół jest używany do ustawienia modemu ADSL, jeśli użytkownik zawarł umowę z operatorem na usługi internetowe w technologii ADSL i otrzymał od niego login oraz hasło?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.