Strona głównaPytania INF.10 › Pytanie 237
INF.10 · pytanie #237

Do prawidłowej obsługi monitora brajlowskiego potrzebne jest zainstalowanie programu

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.