Strona głównaPytania MEC.05 › Pytanie 698
MEC.05 · pytanie #698

Jakim znakiem/symbolem zaczyna się komentarz w programie przeznaczonym dla obrabiarki CNC, używającej kodów ISO?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.