Strona głównaPytania MED.01 › Pytanie 126
MED.01 · pytanie #126

Zabieg wykonywany cztery razy w odstępach tygodniowych, polegający na aplikacji 2% roztworu fluorku sodu na powierzchnię szkliwa, jest techniką fluoryzacji według

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.