Strona głównaPytania MED.01 › Pytanie 512
MED.01 · pytanie #512

Wszystkie medykamenty w gabinecie dentystycznym powinny być składowane w oryginalnych opakowaniach

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.