Strona głównaPytania MED.01 › Pytanie 643
MED.01 · pytanie #643

W trakcie przeprowadzania szkolenia na temat higieny jamy ustnej pacjent został poinformowany, aby ustawił włosie szczoteczki pod kątem 45° w obszarze szyjek zębów, częściowo na dziąśle, a częściowo na koronie zębów, z kierunkiem do brzegu siecznego (powierzchni okluzyjnej) oraz wykonywał ruchy wibrujące (drgająco-okrężne). Jaką metodę szczotkowania zalecano pacjentowi?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.