Strona głównaPytania MED.01 › Pytanie 756
MED.01 · pytanie #756

Jakiego systemu oznaczania zębów użył dentysta, który zarejestrował ząb symbolem +2 w dokumentacji medycznej pacjenta?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.