Strona głównaPytania MED.01 › Pytanie 829
MED.01 · pytanie #829

Podczas zabiegu usuwania osadu nazębnego z użyciem piaskarki zaleca się nałożenie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.