Strona główna › Pytania MED.01 › Pytanie 855
MED.01 · pytanie #855
Przy rejestracji pacjenta metodą duo asysta odbywa się w czasie
- A9.00 - 10.00
- B12.00 - 13.00
- C8.00 - 9.00
- D14.00 - 16.00
Poprawna odpowiedź: D. 14.00 - 16.00
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.
Wyjaśnienie
Odpowiedź 14.00 - 16.00 to naprawdę dobry wybór. Wiesz, w tym czasie zazwyczaj jest najwięcej personelu medycznego dostępnego, więc można liczyć na lepszą opiekę. To taki moment, kiedy odbywają się różne dodatkowe procedury, a wszyscy są bardziej skupieni na pacjentach. Z mojego doświadczenia, jeśli przyjęcia odbywają się wtedy, to efektywność asysty jest znacznie wyższa. Po prostu w tym okresie personel ma więcej czasu, żeby zająć się pacjentami i dokładnie przeanalizować ich potrzeby. To naprawdę przekłada się na lepszą jakość usług medycznych. Dobrze zorganizowana praca jest kluczowa, zwłaszcza w takich placówkach.
🤖 Wyjaśnienie generowane przez AI – weryfikuj w oficjalnych źródłach.