Strona głównaPytania MED.02 › Pytanie 139
MED.02 · pytanie #139

Na jakiej wysokości od bocznej powierzchni zęba powinien być umiejscowiony otwór wlotowy końcówki ssaka, gdy jest on ustawiony w jamie ustnej na boku?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.