Strona głównaPytania MED.02 › Pytanie 316
MED.02 · pytanie #316

Brakującą czynnością wykonywaną po zabiegach w celu dezynfekcji sprzętu układu ssącego jest <br><br> <table><tr><td>przygotowanie roztworu preparatu dezynfekcyjnego</td></tr><tr><td>↓</td></tr><tr><td>...</td></tr><tr><td>↓</td></tr><tr><td>odwieszenie węża na uchwyt</td></tr><tr><td>↓</td></tr><tr><td>odessanie preparatu bezpośrednio po dezynfekcji</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.