Strona głównaPytania MED.02 › Pytanie 36
MED.02 · pytanie #36

Używanie przez pacjentów pasty do zębów o wysokiej zawartości fluoru stanowi profilaktykę

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.