Strona głównaPytania MED.02 › Pytanie 483
MED.02 · pytanie #483

Podczas którego zabiegu, przeprowadzanego w pozycji leżącej pacjenta, nie jest konieczne stosowanie ssaka?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.