Strona głównaPytania MED.02 › Pytanie 609
MED.02 · pytanie #609

Po usunięciu osadów kamienia nazębnego u pacjenta z zapaleniem dziąseł należy zastosować

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.