Strona głównaPytania MED.02 › Pytanie 666
MED.02 · pytanie #666

Procedurą realizowaną w ramach działań profilaktyczno-leczniczych, w trakcie której higienistka zastosuje roztwór nadtlenku wodoru o stężeniu 30%, jest

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.