Strona głównaPytania MED.02 › Pytanie 717
MED.02 · pytanie #717

Z jakiego powodu <u><strong>nie przeprowadza się</strong></u> wybarwiania złogów nazębnych przy użyciu preparatu fuksyny zasadowej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.