Strona głównaPytania MED.04 › Pytanie 161
MED.04 · pytanie #161

Który zapis transpozycji niezborności jest prawidłowy dla korekcji +3,00 Dsph, -5,00 Dcyl oś 10°?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.