Strona głównaPytania MED.07 › Pytanie 179
MED.07 · pytanie #179

Wysłanie obrazów z urządzenia diagnostycznego do serwera PACS odbywa się zgodnie ze standardem

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.