Strona głównaPytania MED.08 › Pytanie 217
MED.08 · pytanie #217

Radioizotopowa terapia medycyny nuklearnej polega na wprowadzeniu do tkanek lub narządów radiofarmaceutyku

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.