Strona głównaPytania MED.08 › Pytanie 72
MED.08 · pytanie #72

Po wykonanej radioterapii do dokumentacji pacjenta należy wpisać dawkę promieniowania w jednostce

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.