Strona głównaPytania MED.09 › Pytanie 1199
MED.09 · pytanie #1199

Zjawisko, w którym leki konkurują o ten sam receptor, nazywa się antagonizmem

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.