Strona głównaPytania MED.09 › Pytanie 1282
MED.09 · pytanie #1282

Do jakiego opakowania należy włożyć lek przygotowany według tej recepty? <table><tr><td>Rp.Bismuthi subnitratis         3,0Magnesii carbonatis          9,0Rhei rad. pulv.              4,0Foeniculi oleosacchari   ad 20,0M.f. pulv.D.S. 1 x dziennie pół łyżeczki</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.