Strona głównaPytania MED.09 › Pytanie 262
MED.09 · pytanie #262

Jaką temperaturę powinien mieć płyn do badania uwalniania substancji czynnej z form stałych leku?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.