Strona głównaPytania MED.09 › Pytanie 330
MED.09 · pytanie #330

W jakim przedziale temperatur, według FP X, powinno się przechowywać lek, jeśli na etykiecie napisano przechowywać w chłodnym miejscu?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.