Strona głównaPytania MED.09 › Pytanie 433
MED.09 · pytanie #433

Jeśli producent wskazał, że preparat powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej, to zgodnie z normami farmakopealnymi, powinien on być trzymany w temperaturze

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.