Strona głównaPytania MED.09 › Pytanie 782
MED.09 · pytanie #782

W terapii astmy oskrzelowej wykorzystuje się następujące leki z grupy glikokortykosteroidów w postaci inhalacyjnych aerozoli:

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.