Strona głównaPytania MED.10 › Pytanie 114
MED.10 · pytanie #114

Po masażu pacjent opuścił gabinet i poczuł osłabienie. Zgłosił to masażyście, który w takiej sytuacji, zanim wezwie lekarza, powinien najpierw

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.