Strona głównaPytania MED.11 › Pytanie 14
MED.11 · pytanie #14

Na jakim poziomie powinny znajdować się osie przegubów kolanowych w ortezie kończyny dolnej? <br><br> <table><tr><td>Działanie tej ortezy sprowadza się do układu 3 sił przeciwstawnych Andry'ego, kierowanych w płaszczyznach odchylenia, często w połączeniu z układem dźwigniowym lub ciągiem elastycznych taśm albo sprężyn. Odchylenie obrotowe znoszone jest za pomocą giętkich linek przenoszących obciążenie skrętne. Ortezy tej nie należy stosować w zniekształceniach utrwalonych.</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.