Strona główna › Pytania MED.12 › Pytanie 524
MED.12 · pytanie #524
Jakim sposobem należy układać słoiki, miski oraz butelki w komorze sterylizatora parowego?
- ADnem naczynia do góry
- BNaczynia tego rodzaju nie mogą być sterylizowane w sterylizatorze parowym
- CDnem naczynia do dołu
- DWyłącznie na dolnej półce sterylizatora
Poprawna odpowiedź: A. Dnem naczynia do góry
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.