Strona głównaPytania MOD.02 › Pytanie 156
MOD.02 · pytanie #156

Której elektrody należy użyć do zgrzewania dwóch lub więcej warstw folii termoplastycznej, wzdłuż linii prostych?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.