Strona głównaPytania MOD.05 › Pytanie 73
MOD.05 · pytanie #73

Odpadem użytecznym, który należy zagospodarować wewnątrz zakładu, jest odpad klasy

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.