Strona głównaPytania MOD.11 › Pytanie 4
MOD.11 · pytanie #4

Jaką metodę klejenia powinno się zastosować do połączenia przodu damskiego żakietu z wkładem laminatowym?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.