Strona głównaPytania MOD.11 › Pytanie 56
MOD.11 · pytanie #56

Jaką metodę klejenia powinno się zastosować do połączenia wkładu klejowego z paskiem spodni?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.