Strona głównaPytania MOT.01 › Pytanie 731
MOT.01 · pytanie #731

Po naprawie, polegającej na wstawieniu łaty blacharskiej, należy wystającą spoinę usunąć używając tarczę ścierną o grubości

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.