Strona głównaPytania MOT.02 › Pytanie 1306
MOT.02 · pytanie #1306

W trakcie prowadzenia pojazdu ukazuje się komunikat o nieprawidłowym działaniu systemu ESP, mimo że układ ABS funkcjonuje bez zarzutu. Możliwą przyczyną tej usterki może być

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.