Strona głównaPytania MOT.02 › Pytanie 1308
MOT.02 · pytanie #1308

Przy wymianie zużytej tulei ślizgowej rozrusznika należy zastosować tulejkę o nominalnej średnicy

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.