Strona główna › Pytania MOT.02 › Pytanie 1320
MOT.02 · pytanie #1320
Nieprawidłowe zużycie opony w postaci tzw. wyząbkowania może być spowodowane

- Azużyciem amortyzatorów.
- Bzbyt niskim ciśnieniem ogumienia.
- Cnieprawidłową zbieżnością kół.
- Dzbyt wysokim ciśnieniem ogumienia.
Poprawna odpowiedź: A. zużyciem amortyzatorów.
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.