Strona głównaPytania MOT.02 › Pytanie 1410
MOT.02 · pytanie #1410

Jakiego płynu używa się do napełnienia systemu chłodzenia, który jest oznaczony symbolem?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.