Strona głównaPytania MOT.02 › Pytanie 1596
MOT.02 · pytanie #1596

Po aktywowaniu zapłonu system ESP (<i>Electronic Stability Program</i>) przeprowadza autotest, a lampka kontrolna układu gaśnie, co oznacza jego sprawność oraz gotowość do działania. Ponowne zaświecenie lampki kontrolnej po przejechaniu kilku metrów wskazuje na usterkę w systemie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.