Strona głównaPytania MOT.02 › Pytanie 1663
MOT.02 · pytanie #1663

Po obróceniu kluczyka w stacyjce rozrusznik nie działa. Możliwą przyczyną może być uszkodzenie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.