Strona głównaPytania MOT.02 › Pytanie 1730
MOT.02 · pytanie #1730

Podczas jazdy pojazdem pojawia się informacja o nieprawidłowym działaniu systemu ESP pomimo, że układ ABS działa poprawnie. Prawdopodobną przyczyną awarii jest

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.