Strona głównaPytania MOT.02 › Pytanie 1768
MOT.02 · pytanie #1768

Po włączeniu zapłonu system ESP (Electronic Stability Program) dokonuje samokontroli i lampka kontrolna układu gaśnie sygnalizując sprawność oraz gotowość działania. Ponowne zaświecenie się lampki kontrolnej po przejechaniu kilkunastu metrów sygnalizuje awarię układu

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.