Strona głównaPytania MOT.02 › Pytanie 1777
MOT.02 · pytanie #1777

Jakiego płynu używa się do uzupełnienia poziomu cieczy w systemie hamulcowym?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.